מדברים פסיכומטרי - יואל גבע Yoel Geva

עולם ההייטק - מדברים קריירה

July 1, 2021

סדרת פרקים חדשה על החיים שאחרי הפסיכומטרי ואיך בוחרים מה ללמוד.

הרבה פעמים כל מה שאנחנו לא ממש יודעים מספיק על המסלול והמקצוע שאנחנו בוחרים מעבר לטייטל ומה שאמרו לנו אנשי השיווק של האוניברסיטה. לכן מדי פעם יהיה פרק עם איש\אשת מקצוע שיספרו מעט על הקריירה שלהם, איך אפשר להגיע לעשות את מה שהם עושים וכל מה שלדעתם צריך לדעת לפני שנכנסים למסלול.

והפעם– עולם ההייטק! מצד אחד, העתיד זה שם והתנאים מדהימים. מצד שני, לא מעט חוששים מעומס ושעות עבודה ארוכות וזה לא משעמם לשבת מול מחשב כל היום? אז מה הסיפור של ההייטק? אירחתי את שני עינב, חברה טובה שלי, מהנדסת תוכנה ומנהלת בגוגל שתספר לנו קצת על מאחורי הקלעים של העולם הזה.

אם יש מקצועות נוספים שתרצו שנחקור – שלחו לנו מייל לכתובת שמופיעה בתיאור הפרק או כתבו לנו בפרטי ברשתות החברתיות. 

podcastgeva@gmail.com

 

האזנה נעימה!

 

 

 

שלום לכולם אני הדר אשכול ואתם מאזינים לפודקאסט מדברים פסיכומטרי מבית יואל גבע

קיבלנו לא מעט פניות שביקשו שנדבר קצת גם על החיים מחוץ לפסיכומטרי (יש כאלו?!)  ועל בחירת מקצוע. לכן, בפרק הזה אנחנו מתחילים סדרת בונוס שנקרא לה "מדברים קריירה". הרבה פעמים כל מה שאנחנו יודעים על המסלול והמקצוע שאנחנו בוחרים הוא רק הטייטל ומה שאמרו לנו כשהתעניינו בתואר והרבה פעמים זה ממש לא כל הסיפור. אני למשל למדתי פסיכולוגיה כי חשבתי שאלמד את נבכי נפש האדם. בפועל, רוב התואר הראשון הוא סטטיסטיקה וביולוגיה ולא רק אני- אני מכירה מלא אנשים שלא ידעו באמת מה הם הולכים ללמוד או איך היומיום של המקצוע שאותו בחרו נראה.  לכן מדי פעם יהיה פרק עם איש\אשת מקצוע שיספרו מעט על הקריירה שלהם, איך אפשר להגיע לעשות את מה שהם עושים וכל מה שלדעתם צריך לדעת לפני שנכנסים למסלול.

והיום – עולם ההייטק! מצד אחד, העתיד זה שם והתנאים מדהימים. מצד שני, לא מעט חוששים מעומס ושעות עבודה ארוכות וזה לא משעמם לשבת מול מחשב כל היום? אז מה הסיפור של ההייטק? אירחתי את שני עינב, חברה טובה שלי, מהנדסת תוכנה ומנהלת בגוגל שתספר לנו קצת על מאחורי הקלעים של העולם הזה.

אם יש מקצועות נוספים שתרצו שנחקור – שלחו לנו מייל לכתובת שמופיעה בתיאור הפרק.

 

האזנה נעימה!

Podbean App

Play this podcast on Podbean App